صفحه اصلی > بیمه و بانک : معرفی بهترین شرکت‌های بیمه در ایران

معرفی بهترین شرکت‌های بیمه در ایران

معرفی بهترین شرکت‌های بیمه در ایران

در زمان حاضر همسو با  پیشرفت علم و تکنولوژی، خطرات غیرمترقبه نیز در کمین انسانهاست. بنابراین یکی از مهم‌ترین ملزومات زندگی در قرن حاضر ایمن کردن خود در برابر حوادث است. صنعت بیمه در این مسیر به شما کمک می‌کند.  اغلب افراد ترجیح می‌دهند،  بخشی از درآمد سالانه خود را به بیمه اختصاص دهند. داشتن بیمه، نگرانی افراد را در زمینه‌های  بیماری، آسیب و بازنشستگی کاهش داده است. برای اینکه بتوانید از فواید بیمه بهره ببرید، شما باید یک شرکت بیمه مطمئن و قابل اعتماد را انتخاب کنید. هر بیمه فعال در ایران سقف تعهدات، اعتبارات و پرداخت خسارت گوناگونی دارد. تقریبا نزدیک به 30 شرکت بیمه فعال در ایران وجود دارد. ممکن است شما شرکت‌های معتبر بیمه ایران را نشناسید. در این مقاله ما قصد داریم، بهترین شرکت‌های بیمه ایران را به شما معرفی کنیم.

 

لیست  بهترین شرکت‌های بیمه

بیمه‌های برتر ایران خدمات گوناگونی را به متقاضیان خود ارائه می‌دهند، که بر حسب موقعیت و درآمد افراد شیوه‌های خدمات دهی آنها متفاوت است. مهم این است که بتوان بیمه های مختلف را شناسایی کرد تا بتوان  بهترین شرکت‌های بیمه را انتخاب کرد:

بیمه ایران

تاريخ تاسیس این شرکت  15 آبان سال 1314 است. تنها شرکت بیمه دولتی در ایران، بیمه ایران است. این بیمه یکی از بزرگترین، قدیمی‌ترین و  بهترین شرکت‌های بیمه به شمار می رود. مزایای این بیمه تأمین هزینه‌های پزشکی، فوت و بیماری‌های خاص است. همچنین امکان دریافت وام بدون ضامن بعد از دوسال تا سقف 90 درصد را فراهم کرده است. پرداخت سرمایه از کارافتادگی نیز از امکانات این بیمه است .

بیمه آسیا

در تیرماه سال 1338 بنا نهاده شد. بزرگترین بیمه خصوصی در ایران، بیمه آسیا است. از بهترین خدمات بیمه آسیا، میتوان به بیمه عمر آسیا اشاره کرد. فرد بیمه گذار علاوه بر اینکه در طول زندگی خود میتواند از خدمات این بیمه  استفاده کند، بعد از مرگ نیز ذی نفعان وی قادر خواهند بود از اندوخته مالی فرد استفاده کنند.

بیمه دانا

این شرکت بیمه در بیست و دوم خرداد سال 1353 آغاز به کار کرد.

شرکت بیمه دانا در لیست  بهترین شرکت‌های بیمه قرار دارد. بیمه دانا طرح ها و پوشش‌های مختلف بیمه‌ای ارائه داده است. از این میان میتوان به بیمه شخص ثالث، بدنه اتومبیل، آتش سوزی و حوادث مسافرتی اشاره کرد. خدمت ویژه‌ای که این شرکت انجام میدهد، ارائه بیمه تکمیلی دانا است. با توجه به هزینه‌های زیاد درمان و افزایش آمار ابتلا به بیماری گوناگون، بیمه تکمیلی توانسته بسیاری از دغدغه‌های افراد را در زمینه مالی و درمان کاهش دهد.

بیمه البرز

این شرکت در تاریخ 28 تیر 1338 بنا شد و آغاز به کار کرد. بعد از انقلاب همچنان به فعالیت خود نیز ادامه داده است. مهمترین دستاوردهای بیمه البرز به شرح زیر است :

داشتن سطح یک توانگری در سالهای پی در پی

کسی مقام برتر در شفافیت گزارشگری مالی

در اختیار داشتن بیشترین سرمایه در بین شرکت‌های خصوصی

اولین شرکت بیمه‌ای معرفی شده در بورس معرفی

بیمه معلم

این بیمه در بیستم دی ماه سال 1373 تاسیس گردید. در ابتدا این شرکت فعالیت خود را در زمینه بیمه‌های اعتباری شروع کرد و رفته رفته دامنه فعالیت‌های بیمه‌ای خود را گسترش داد. این شرکت بیمه موفق به دریافت مجوز فعالیت از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران شد. همچنین  بیمه مسولیت، بیمه اموال، بیمه زندگی، بیمه اتکائی، زیر مجموعه‌های این بیمه است. بر همین اساس توانسته نام خود را در فهرست بهترین شرکت‌های بیمه ثبت کند.

بیمه پارسیان

این شرکت در تاریخ 28 اردیبهشت سال 1382قعالیت خود را شروع کرد.

این شرکت بر مطالعه دقیق و برنامه ریزی راهبردی و توسعه فناوری اطلاعات تاکید دارد و در تلاش است تا بتواند با استفاده از برترین فناوریها، پوشش‌های بیمه‌ای با کیفیت را با سرعت و دقت عرضه کند.

بیمه ملت

این بیمه در 12 آبان سال 1382 تأسیس گردید. تأکید اصلی این بیمه مشتری مداری است. این شرکت در بالابردن بهره‌وری و افزایش کیفیت،گامهای مؤثری برداشته است و توانسته محصولات متنوع بیمه‌ای عرضه کند . این شرکت یکی از  بهترین شرکت‌های بیمه است که با ارائه بیمه عمر برای خانواده‌های ایرانی توانسته بخش قابل توجهی از زنان خانه دار، دانش آموزان و قشرهای مختلف را تحت پوشش خود درآورد.

بیمه رازی

فعالیت خود را در  28 اردیبهشت، سال 1382 آغاز نمود. این شرکت برای ارائه خدمات مطلوب در حال تلاش و فعالیت است. مهمترین اهداف مدنظر شرکت، کاهش سهم هزینه‌های درمانی افراد، تأمین قسمتی از هزینه درمان برای قشر کم درآمد، افزایش راحتی دسترسی مردم به خدمات است.

بیمه سامان

این بیمه در اسفند سال 1383 آغاز به کار کرد. این شرکت از ابتدای تأسیس تا کنون توانسته خدمات مؤثری در زمینه بیمه مسؤلیت، بیمه مهندسی، بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، بیمه تکمیلی افرادی و…. ارائه دهد. به همین دلیل در لیست بهترین شرکت‌های بیمه قرار گرفته است.

بیمه پاسارگاد

بیمه پاسارگاد در سال 1385 بنا گردید. این شرکت اهداف مطلوبی را دنبال میکند. از بهترین این هدف‌ها می‌توان به توسعه بیمه‌های اتکائی، ارائه محصولات جدید بیمه با توجه به نیازمندی‌های جامعه، بهره برداری مطلوب از ذخیره‌های شرکت با حضور فعال در بازار سرمایه اشاره کرد.

بیمه کار آفرین

این شرکت فعالیت خود را در 27 اسفند سال 1381 آغاز کرد. این بیمه آینده‌ای روشن برای بیمه گذاران ترسیم میکند. بیمه کار آفرین مزایای زیادی دارد که میتوان به فراهم کردن هزینه تحصیلی فرزندان، معافیت حق بیمه در صورت از کار افتادگی، تأمین آینده خانواده‌ها و….اشاره نمود.

بیمه سینا

این بیمه در 28 آبان 1382 تأسیس شد. بیمه سینا شعبات مختلفی در سرتاسر کشور دارد. و بیمه‌های مختلفی مانند بیمه تکمیلی، بیمه مسافرتی، بیمه عمر را به بیمه گذاران ارائه میدهد.

 

 

پست های مرتبط

انتخاب بانک مناسب برای نیاز‌های شما

انتخاب بانک مناسب یک موضوع مهم بوده که باید دقت ویژه‌ای در…

29 اردیبهشت 1403

اطلاعات کامل و جامع درباره بیمه آتش‌سوزی

آتش‌سوزی از اتفاقات ناگوار و غیر قابل پیش‌بینی است که موجب تحمیل…

17 اردیبهشت 1403

آینده بانکداری: تحول در سیستم‌های بانکداری الکترونیک و چگونگی استفاده از آن‌ها

آینده بانکداری با مفهوم بانکداری دیجیتال ارتباط مستقیمی دارد. دیجیتالی کردن هر…

3 اردیبهشت 1403

دیدگاهتان را بنویسید