صفحه اصلی > اخبار : تحویل کارت سوخت ۱۰ روزه می‌شود

تحویل کارت سوخت ۱۰ روزه می‌شود

تحویل کارت سوخت ۱۰ روزه می‌شود | d8aad8add988db8cd984 daa9d8a7d8b1d8aa d8b3d988d8aed8aa dbb1dbb0 d8b1d988d8b2d987 d985db8cd8b4d988d8af 661e5fe830609

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: با پیاده سازی و حذف فرآیند‌های سنتی، کارت سوخت کمتر از ۱۰ روز به دست متقاضیان خواهد رسید.

جعفر سالاری نسب اعلام کرد: در صورت پیاده سازی و حذف فرآیند‌های سنتی و یکپارچه کردن فرآیند‌ها کارت سوخت قطعا کمتر از ۱۰ روز به دست متقاضیان خواهد رسید.

او با بیان اینکه کارت سوخت اضطراری جایگاه‌ها نیز همچنان وجود خواهد داشت، افزود: زمان تولید کارت سوخت توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بیشتر از ۴۸ ساعت زمان نمی‌برد.

افزایش ۴ برابری ظرفیت تولید کارت سوخت

محمد صادقی مدیر سامانه هوشمند سوخت نیز در گفت‌وگویی از افزایش تولید کارت سوخت خبر داد و گفت: روزانه بین ۱۲ تا ۱۵ هزار نفر از هموطنان متقاضی ثبت نام و دریافت کارت سوخت هستند.

او ادامه داد: سال گذشته ۱۴۰۲ بیش از ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار درخواست برای دریافت کارت سوخت در سامانه هوشمند سوخت به ثبت رسید که تعداد کارت‌های تولید شده بیش از ثبت نام بود و حدود ۴ میلیون کارت سوخت در سال گذشته تولید شده است.

مدیر سامانه هوشمند سوخت با بیان اینکه از ابتدای امسال ۱۰۵ هزار درخواست برای دریافت کارت سوخت ثبت شده که همه این آمار در روند تولید قرار گرفته است، بیان کرد: هم اکنون حدود ۳۱ میلیون کارت سوخت فعال در کشور وجود دارد و هیچ گونه مشکلی در تولید کارت سوخت وجود ندارد.

صادقی گفت: سال گذشته روزانه توان ۲۰ تا ۲۵ هزار کارت سوخت وجود داشت، اما با ورود تجهیزات جدید این ظرفیت به حدود ۸۰ هزار کارت در روز می‌رسد.

پست های مرتبط

این شاسی بلند برقی کره ای به ایران می‌آید + مشخصات فنی

طراحی و شکل و فرم این خودرو با سایر مدل‌های برقی این…

23 تیر 1403

۹۴ هزار میلیارد تومان کالاهای تعیین تکلیف شده سازمان اموال تملیکی در دولت سیزدهم

، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی صبح امروز در…

23 تیر 1403

۱۴ ابرمشکل بورسی، پیش روی دولت چهاردهم/ بورس با چه نسخه ای سرپا خواهد شد؟

هلن عصمت پناه، مدرس و کارشناس بازار سرمایه گفت: با توجه به…

23 تیر 1403

دیدگاهتان را بنویسید