صفحه اصلی > اخبار : بیش از ۷۰۰ هزار مجوز کاغذی به شناسه یکتا تبدیل شد

بیش از ۷۰۰ هزار مجوز کاغذی به شناسه یکتا تبدیل شد

بیش از ۷۰۰ هزار مجوز کاغذی به شناسه یکتا تبدیل شد | d8a8db8cd8b4 d8a7d8b2 dbb7dbb0dbb0 d987d8b2d8a7d8b1 d985d8acd988d8b2 daa9d8a7d8bad8b0db8c d8a8d987 d8b4d986d8a7d8b3d987 db8cdaa9d8aad8a7 6641f66c7d645

، سازمان ملی استاندارد، اصناف، وزارت ورزش و جوانان و سازمان نظام پزشکی چهار دستگاهی هستند که تا روز مورد گزارش در صدر جدول تبدیل قرار گرفته اند.

در حال حاضر سازمان ملی استاندارد ۲۷.۹ درصد، اصناف ۲۷.۵ درصد، وزارت ورزش و جوانان ۹.۴ درصد و سازمان نظام پزشکی ۶.۴ درصد از کل مجوزهای کاغذی خود را به شناسه یکتا تبدیل کرده اند.

بررسی آمارهای تبدیل کلیه مجوزها نشان می دهد که استان های چهارمحال و بختیاری، گیلان، لرستان و همدان در صدر جدول تبدیل مجوزهای کاغذی به شناسه یکتا قرار دارند. در این استان ها به ترتیب ۱۶.۳ درصد، ۱۵.۵ درصد، ۱۵.۴ درصد و ۱۲.۷ درصد از مجوزهای کاغذی به شناسه یکتا تبدیل شده است.

اما در مقایسه استان ها در تبدیل مجوزهای صنفی کاغذی به شناسه یکتا رتبه نخست متعلق به لرستان است و چهارمحال و بختیاری، همدان و گیلان در رتبه های بعدی قرار گرفته اند. در هر یک از این استان ها به ترتیب ۴۶.۷ درص، ۳۶.۱ درصد، ۳۵.۲ درصد و ۳۵ درصد از مجوزهای صنفی کاغذی به شناسه یکتا تبدیل شده است.

گفتنی است، استان های کهگیلویه و بویر احمد، فارس، اصفهان، ایلام و کردستان در قعر جدول رتبه بندی تبدیل مجوزهای صنفی کاغذی به شناسه یکتا قرار دارند.

بیش از ۷۰۰ هزار مجوز کاغذی به شناسه یکتا تبدیل شد

از ۲۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۳ مجوزهای کاغذی بی اعتبار هستند و سامانه های دولتی و بانکی به فعالان اقتصادی فاقد مجوز الکترونیکی (شناسه یکتا) خدمت نمی دهند. آن دسته از فعالان اقتصادی که هنوز شناسه یکتا ندارند یعنی نامشان در qr.mojavez.ir نیست میتوانند با گوشی همراه خود و ورود فقط ۳ کد (شماره سریال کارت ملی، شناسه/کد صنفی و کد پستی محل کسب) در درگاه ملی مجوزها (mojavez.ir)، به سرعت، رایگان و غیرحضوری مجوز الکترونیکی (شناسه یکتا) دریافت کنند.

پست های مرتبط

این شاسی بلند برقی کره ای به ایران می‌آید + مشخصات فنی

طراحی و شکل و فرم این خودرو با سایر مدل‌های برقی این…

23 تیر 1403

۹۴ هزار میلیارد تومان کالاهای تعیین تکلیف شده سازمان اموال تملیکی در دولت سیزدهم

، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی صبح امروز در…

23 تیر 1403

۱۴ ابرمشکل بورسی، پیش روی دولت چهاردهم/ بورس با چه نسخه ای سرپا خواهد شد؟

هلن عصمت پناه، مدرس و کارشناس بازار سرمایه گفت: با توجه به…

23 تیر 1403

دیدگاهتان را بنویسید