صفحه اصلی > اخبار : با کد دستوری زیر همین امروز وام بلاعوض بگیرید

با کد دستوری زیر همین امروز وام بلاعوض بگیرید

با کد دستوری زیر همین امروز وام بلاعوض بگیرید | d981d988d8b1db8c d8a8d8a7 daa9d8af d8afd8b3d8aad988d8b1db8c d8b2db8cd8b1 d987d985db8cd986 d8a7d985d8b1d988d8b2 d8a7d8b2 d8b1d8a6db8c 6638b2de5192c

لازم به ذکر است مدت بازپرداخت خط بین 12 تا 60 ماه است و سود این وام بسته به نسبت حقوق صاحبان سهام و مدت زمان خط متغیر است اما از 18 درصد بیشتر نخواهد شد.

مبلغ هر قسط بسته به میزان وام، حداکثر نرخ سود و مدت بازپرداخت اقساط 12696714 تومان می باشد. سود کل تسهیلات 261 میلیون و 802 هزار و 823 تومان و کل مبلغ وام و سود آن 763 میلیون و 532 هزار و 823 تومان است.

بانک سینا برای رفاه حال مشتریان و تنوع بخشی به خدمات خود اقدام به تهیه وام ارزان قیمت کرده است که با نام میعاد به مشتریان واجد شرایط ارائه می شود. حداکثر سقف این اعتبار 200 میلیون تومان است و میزان آن بسته به میانگین حساب مشتری قابل تغییر است.

افرادی که می خواهند از بانک سینا وام 200 میلیون تومانی دریافت کنند باید مراجعه کنند یکی سپرده قرض الحسنه را در شعب این مجموعه افتتاح کرده و پس از گذشت حداقل سه ماه از افتتاح سپرده نسبت به دریافت این تسهیلات اقدام نمایید.

مشتریان برای دریافت این وام باید حداقل 100 هزار تومان در حساب خود داشته باشند. سودآوری این خط 9 درصد بوده و گارانتی آن بسته به نظر شعبه و میزان خط متغیر است. عموماً برای دریافت این تسهیلات، مشتریان باید ضامن رسمی یا سند مالکیت ارائه کنند. حداکثر مدت بازپرداخت 36 ماه است.

با در نظر گرفتن سقف وام، نرخ سود و مدت بازپرداخت، مبلغ هر قسط به 6 میلیون و 359 هزار و 947 تومباس می رسد. سود کل تسهیلات 28 میلیون و 958 هزار و 75 تومان و کل مبلغ وام و سود آن 230 میلیون و 83 هزار و 75 تومان است.

شرایط لازم برای دریافت وام 200 میلیونی توکن از بانک سینا

واجدین شرایط برای دریافت این خدمت باید مدارک مورد نیاز شامل اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی را به همراه داشته و به مدیر واحد خدمات شعب ارائه دهند تا مراحل دریافت وام را طی کند. . در صورت کامل بودن مدارک و شرایط متقاضی، مبلغ وام در مدت زمان کوتاهی به حساب وی واریز و قابل برداشت خواهد بود.

وام رایگان 2 میلیون و 250 هزار تومانی به سرپرستان خانوار

معاون اجتماعی بنیاد پانزدهم خرداد ستاد اجرایی فرمان امام با تاکید بر توجه جدی بنیاد به جوانان جمعیت گفت: در کمپین ملی «لبخند مادر» که از سال گذشته به طور رسمی در سراسر کشور راه اندازی شد، زوج هایی که در سال های 1401 و 1402 صاحب سومین فرزند خود شدند. هنگام تعیین میزان لذت، بسته لبخند مادر داده می شود.

منیبان، محمدرضا دهقان ادامه داد: برای حمایت از خانواده های مثبت پنج نفره (که دارای فرزند سوم به بالا هستند) و کاهش بار مالی خرید پوشک یکبار مصرف، بسته حمایتی پوشک بچه نیز در مراحل آتی برنامه کشوری در دسترس است. کمپین «لبخند مادر» به همراه بسته های لبخند مادر. جامعه رهبری خواهد شد.

دهقان تاکید کرد: محتویات این بسته الحاقی شامل پوشک های پارچه ای جدید طراحی شده به همراه نوار بهداشتی قابل تعویض و بهینه شده با سوپرجاذب مرغوب است.

معاون اجتماعی بنیاد پانزدهم خرداد وی همچنین در تشریح محتویات بسته های لبخند مادر بیان کرد: این بسته ها حاوی 40 قلم کالای ضروری کودک از بدو تولد تا تقریباً دو سالگی به ارزش هر بسته تقریباً 50 میلیون ریال است.

او جدیت رویکرد بنیاد XV را برجسته کرد خرداد وی درباره موضوع جوانی جمعیت گفت: در کمپین ملی «لبخند مادر» که از سال گذشته به طور رسمی در سراسر کشور آغاز شد، زوج هایی که در سال های 1401 و 1402 صاحب سومین فرزند خود شدند لبخند مادر را دریافت کردند. بسته ای که سطح لذت شما را تعیین می کند.

دهقان یادآور شد: این طرح با 5 هزار بسته آغاز شد و هر سال افزایش می یابد.

معاون اجتماعی بنیاد پانزدهم خرداد وی در پایان خاطرنشان کرد: علاقه مندان و خیرین می توانند برای شرکت در کمپین ملی «لبخند مادر» کد *780*42# را شماره گیری کنند.

مدیر کل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر جزئیات پوشش بیمه ای رایگان زنان خانه دار روستایی دارای سه فرزند و بیشتر را اعلام کرد و گفت: طبق مصوبه دولت این بیمه برای مشمولان رایگان است و دولت شما را تحت پوشش قرار خواهد داد. حق بیمه با بیان اینکه دریافت کننده ماده 21 قانون حمایت از خانواده و جوانان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است، تصریح کرد: بر اساس ماده 21 قانون مذکور، دولت مکلف به اعمال بند «ب» این ماده است. (103) قانون. برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران حداکثر شش ماه پس از لازم الاجرا شدن این قانون با تقویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان. ، روستائیان و عشایر برای بیمه زنان خانه دار سه فرزند و بیشتر اقدام کنند. با تولد فرزند چهارم. و پنجم به ازای هر فرزند دو سال به سوابق بیمه شده اضافه می شود. حق بیمه هر فرزند در سال جاری دو عدد است. میلیون و 250 هزار تومان.

وی در خصوص میزان حق بیمه مشمولان که قرار است به صورت رایگان و دولت به عنوان کارفرما تحت پوشش قرار گیرد، گفت: دولت حق بیمه را پرداخت می کند که در سال 1402 به ازای هر نفر دو میلیون و 250 هزار تومان است.

وی افزود: مادرانی که دارای سه فرزند یا بیشتر هستند مشمول این بیمه می شوند و در صورت تولد فرزند چهارم یا پنجم در حین پرداخت بیمه، به ازای هر فرزند دو سال به بیمه مادر اضافه می شود.

دریافت کنندگان واجد شرایط باید با آژانس ها تماس بگیرند. مدیرکل صندوق تامین اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر درباره نحوه درخواست و عضویت در این صندوق گفت: مشمولان واجد شرایط می توانند با دستگاه ها و ادارات استان ها تماس بگیرند. 1500 نمایندگی در مناطق مختلف کشور داریم که روستاییان و عشایر می توانند به آنجا مراجعه کنند، ثبت نام کنند و از صندوق تامین اجتماعی رایگان بهره مند شوند.

استعلام کمک هزینه معیشت و وام بلاعوض با کد دستوری #1463*500*

هموطنان عزیز برای شناسایی این فروشگاه ها می توانند نرم افزار کاربردی خود را بررسی کرده و فروشگاه های اطراف خود را مشاهده کنند. برای تهیه این نرم افزار می توانید به پلتفرم های بازار، MyKat یا shoma.sfara.ir مراجعه کنید. همچنین با اجرای کد دستوری #1463*500* می توانید لینک نصب این نرم افزار را دریافت کنید.

 

پست های مرتبط

این شاسی بلند برقی کره ای به ایران می‌آید + مشخصات فنی

طراحی و شکل و فرم این خودرو با سایر مدل‌های برقی این…

23 تیر 1403

۹۴ هزار میلیارد تومان کالاهای تعیین تکلیف شده سازمان اموال تملیکی در دولت سیزدهم

، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی صبح امروز در…

23 تیر 1403

۱۴ ابرمشکل بورسی، پیش روی دولت چهاردهم/ بورس با چه نسخه ای سرپا خواهد شد؟

هلن عصمت پناه، مدرس و کارشناس بازار سرمایه گفت: با توجه به…

23 تیر 1403

دیدگاهتان را بنویسید